Konfiguracja produktu

Różnorodne gadżety firmowe

Kto z nas nie lubi drobnych, przydatnych akcesoriów w codziennym funkcjonowaniu? Gadżety reklamowe z logo to bardzo popularny sposób na zwiększanie świadomości marki i zapewnienie sobie przywiązania klientów. Takie drobne prezenty są lubiane przez każdego, pomagają tworzyć pozytywne skojarzenia z firmą. W zależności od branży oraz budżetu możesz wybierać spośród setek produktów, takich jak: długopisy firmowe z logo, kubki z nadrukiem, smycze reklamowe, breloki z logo i wiele innych.

Targi branżowe i inne eventy

Gadżety reklamowe z nadrukiem nieodłącznie kojarzą się z imprezami firmowymi takimi jak targi branżowe i inne eventy, na których jest okazja zaprezentowania marki. Stoisko targowe obowiązkowo wyposażone jest w długopisy z logo, notesy z nadrukiem firmowym i dodatkowe elementy jak na przykład balony z logo, breloki ze znakowaniem, krówki, lizaki i wiele innych. Do zapakowania całości przydają się torby papierowe z nadrukiem. Z kolei na imprezy bardziej elitarne warto zdecydować się na bardziej ekskluzywne produkty. Tutaj nie zależy nam na masowym rozdawaniu drobnostek, lecz na docenieniu pojedynczych osób, z którymi wiążemy nadzieję, na długotrwałą współpracę. Dobrymi propozycjami są na pewno zestawy piśmienne ze znakowaniem, eleganckie kalendarze książkowe z logo czy pendrive z nadrukiem.

Znakowanie Twoim logo, czyli jak to robimy

Ile produktów, tyle sposobów. W zależności od tego, z jakiego materiału wykonane są gadżety firmowe sposób znakowania może być inny. Na metalowych przedmiotach, takich jak: breloki, długopisy, scyzoryki nanoszenie logo wykonuje grawer laserowy. To metoda odporna na ścieranie i bardzo precyzyjna. Z kolei na drewnianych i plastikowych gadżetach najpopularniejszą metodą znakowania jest tampodruk, co przypomina znakowanie za pomocą stempla. Ta metoda sprawdza się na niewielkich powierzchniach, pozwala na użycie kilku kolorów przy zachowaniu precyzji nadruku. Proponujemy ją gdy klient zamawia: długopisy plastikowe z logo, pendrive z nadrukiem, łdowarki usb z nadrukiem. Kubki ceramiczne z logo i filiżanki znakowane są przy użyciu kalki ceramicznej, która po wypaleniu w piecu cechuje się dużą trwałością. Inne metody znakowania to druk UV, haft komputerowy, sublimacja czy termotransfer.