Kalendarze biurkowe eko


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarze biurkowe ekologiczne 

Zależy Ci na ekologii? Chcesz przedstawić swoją firmę lub markę w nowoczesny, eko-pozytywny sposób? Postaw na ekologiczne kalendarze biurkowe. Posiadamy w ofercie kilka opcji na kalendarze EKO na ścianę, ale mamy również najmniejszą wersję do postawienia na firmowym biurku. Produkt świetnie sprawdzi się do szybkiego sprawdzenia daty. Idealne dla osób pracujących przy biurku - nie tylko do zobaczenia daty ale także do szybkich notatek. W pracy możemy mieć różne projekty do wykonania lub różne spotkania do zapamiętania, wtedy taki kalendarz może wykonać role przypominajki. Dzięki temu że mamy go na swoim biurku możemy mieć te informacje zawsze na widoku dzięki czemu na pewno o nich nie zapomnimy. Kalendarz na pewno poprawi organizację pomiędzy pracownikami w firmie, a dzięki wyborze wersji Eko, pokazujemy markę w pozytywny dla środowiska sposób. Szczególnie polecany dla firm typowo ekologicznych. Większość naszych klientów wybierających wersję EKO zajmują się rolnictwem lub florystyką. Równie dobrze sprawdzi się w roli promocji firmy rozdawane na różnego rodzajach targach w formie upominku. Kalendarze są  stosunkowo małe więc klient będzie mógł włożyć je bez problemu do torebki. Wybierając wersję Ekologiczną od razu pokazujemy że firma jest bezpieczna dla środowiska.

Papier i wykonanie

Nasz kalendarz drukujemy wykorzystując podkład z papieru ekologicznego Kraftliner o wysokiej gramaturze 300 g/m2. Sama piramidka po jej złożeniu ma rozmiar A5 czyli - 210 x 148 mm. Do tego góra przedmiotu jest klejona klejem - czyli najbardziej bezpiecznie dla środowiska. Do tego doklejamy eleganckie kalendaria. Mamy do wyboru dwie wersję papieru:offsetowy 90 gramowy biały - czyli standardowy. Posiadamy również wersję bardziej ekologiczną czyli eko kremowy wydrukowany na papierze ekobook cream. Ma on grubszą gramaturę oraz wysoką nieprzezroczystość. Kalendarium skonstruowane jest tak, że przedstawia widok trzech miesięcy a pod spodem jest miejsce na różnego rodzaju notatki. Dzięki temu będąc w firmie możemy zapisywać ważne dla Nas informacje nie pisząc na kalendarium a w specjalnie wyznaczonym na to miejscu. Świetnie więc, sprawdzi się w roli planera zajęć.

Ekologiczne kalendarze firmowe z projektem

Wszystko wskazuje na to że rok 2025 będzie rokiem kalendarzy ekologicznych. Coraz większa świadomość i odpowiedzialność jeśli chodzi o ochronę środowiska wśród naszych klientów sprawiła że postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stworzyliśmy ofertę kalendarzy ekologicznych takich jak ekologiczne kalendarze trójdzielne i ekologiczne kalendarze jednodzielne. W kalendarzach biurkowych również możemy przeznaczyć masę miejsca na tekst oraz grafikę. W tym przypadku druk jest dwustronny dzięki czemu możemy zaprojektować 2 różne grafiki na jedną i drugą stronę. Z prawej strony zamieszczamy kalendarium, dzięki czemu mamy całą lewą stronę na zadruk. Za to tył naszego kalendarza jest w całości przeznaczony na grafikę. Przygotujemy dla Państwa kilka wersji projektu nawiązującej do Waszej marki. Do przygotowania projektów wykorzystujemy elementy wektorowe, które najlepiej sprawdzają się na tym papierze. Zazwyczaj są to motywy roślinne  - oczywiście pasujące do marki. Nie zapominamy oczywiście o logo, które jest podstawą w firmowych kalendarzach. Produkt poza praktycznością staje się również reklamą kiedy zaprojektujemy go zgodnie z elementami wizualnymi marki. Zapraszamy do współpracy. Bądź eko!

W naszym kalendarzu zaznaczysz ważne daty, spotkania i wydarzenia, czy też swój wyjazd na urlop. Jeśli planujesz do swojej firmy zakup takich produktów jak kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe warto rozważyć ten mały i poręczny dodatkowy nośnik reklamowy na biurko Twoich pracowników i kontrahentów.