Kalendarze biurkowe eko


Konfiguracja produktu

Format:
Papier:
Kalendaria:
Projekt:
Wysyłka:
Czas realizacji:

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarze biurkowe ekologiczne

Zależy Ci na ekologii? Chcesz przedstawić swoją firmę lub markę w nowoczesny, ekopozytywny sposób? Postaw na ekologiczne kalendarze biurkowe. Nasz kalendarz drukujemy wykorzystując podkład z papieru ekologicznego Kraftliner o wysokiej gramaturze 300 g/m2. Do tego doklejamy eleganckie kalendaria wydrukowane na papierze offsetowym lub ekologicznym papierze kremowym. Każde kalendarium przedstawia widok trzech miesięcy a pod spodem udało nam się zmieścić jeszcze miejsce na notatki.

W naszym kalendarzu zaznaczysz ważne daty, spotkania i wydarzenia, czy też swój wyjazd na urlop. Jeśli planujesz do swojej firmy zakup takich produktów jak kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe warto rozważyć ten mały i poręczny dodatkowy nośnik reklamowy na biurko Twoich pracowników i kontrahentów.

Ekologiczne kalendarze firmowe z projektem

Wszystko wskazuje na to że rok 2022 będzie rokiem kalendarzy ekologicznych. Coraz większa świadomość i odpowiedzialność jeśli chodzi o ochronę środowiska wśród naszych klientów sprawiła że postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stworzyliśmy ofertę kalendarzy ekologicznych takich jak ekologiczne kalendarze trójdzielne i ekologiczne kalendarze jednodzielne. Zapraszamy do współpracy. Bądź eko!