Kalendarze biurkowe lux


Konfiguracja produktu

Papier:
Kalendarium:
Projekt:
Wysyłka:
Czas realizacji:

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarze biurkowe Lux

Kalendarze biurkowe lux to absolutny hit 2022 roku. Z myślą o wszystkich którzy mając na myśli kalendarze biurkowe oczekują czegoś więcej niż zwykłej piramidki przygotowaliśmy w tym roku świetny produkt. Nasz ekskluzywny kalendarz na biurko składa się z oklejonej na grubej 2 mm tekturze grafice firmowej. Projekt kalendarza biurkowego lux oczywiście przygotujemy gratis. Z jednej stronie domku znajdziemy miejsce na reklama a z drugiej nasze kalendarium z widokiem na trzy miesiące.

Jakie dodatki? Planer tygodniowy lub notesy i znaczniki?

To co wyróżnia nasz kalendarz firmowy na biurko to dolna podkładka do której możemy wybrać jedną z trzech opcji:

  1. Duży wyrywany planer z widokiem na cały tydzień - idealny do zapisywania zadań
  2. Notes wielkości A6 - 148 x 105 mm oraz pięć kolorowych samoprzylepnych znaczników
  3. Dwa notesy z karteczkami o różnych rozmiarach - 95 x 72 mm oraz 50 x 72 mm i znaczniki samoprzylepne w pięciu kolorach

Nasz kalendarz można zamówić również z dwoma opcjami głównego kalendarium - zajmującego całą tylną stronę domku lub jego połowę - tak by zostało więcej miejsca na grafikę reklamową. 

Jeśli interesują Cię kalendarze firmowe na biurko idealne dla Twojej firmy warto rozważyć niebanalny i ekskluzywny kalendarze biurkowy w wersji lux, który przez cały rok będzie pełnił swą reklamową funkcję. 

Kalendarz z karteczkami Postit

Jeśli szukasz kalendarzy biurkowych ze znacznikami post-it kalendarze biurkowe lux będa najlepszym wyborem. Karteczki występują w kolorach: niebieskim, zielonym żółtym, pomarańczowym i różowym. Idealnie nadają się do zaznaczania ważnych informacji w dokumentach.