Kalendarze biurkowe lux


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-7 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarze biurkowe LUX

Kalendarze biurkowe to jeden z najlepszych gadżetów które powinny znaleźć się na naszym biurku. Mimo swoich małych rozmiarów ma wiele zastosowań, różnych rodzajów i form. Produkt można dobrać indywidualnie. Jedną z propozycji jest kalendarz LUX, dla osób którzy oczekują od kalendarza czegoś więcej.

Luksusowy kalendarz do postawienia na biurku

Kalendarze biurkowe lux to absolutny hit 2022 roku. Produkt, specjalnie przygotowany dla osób którzy wymagają od piramidki bycia czymś więcej niż tylko papierem z datami. Produkt wyróżnia się od swoich poprzedników. Z wyglądu przypomina standardowy poziomy kalendarz biurkowy, lecz posiada również małe dodatki które czynią go bardziej funkcjonalnym. Produkt został nazwany mianem kalendarza luksusowego. Na jednej stronie kalendarza znajdować będzie się oryginalna grafika z Twoim własnym projektem, który wykonamy w gratisie do zamówienia.  Może być na nim wszystko, od małego elementu graficznego do całego zadruku ze zdjęciem. Podobnie jak w standardowej piramidce, jedną stronę zajmuje grafika z kalendarium a na drugiej tylko grafika. W tym przypadku możemy się zdecydować na umieszczenie kalendarium na całej stronie lub tylko na połowie jeśli zależy nam na większym wyeksponowaniu grafiki. Ta wersja bardziej nadaje się do funkcji reklamowej, kiedy chcemy pokazać klientowi nasz znak reklamowy w większej okazałości. Ten produkt jest połączeniem dobrej reklamy z funkcjonalnością. Na pewno przyniesie dobre korzyści a w dodatku zapewni dobrą organizację w miejscu pracy. 

Nasz ekskluzywny kalendarz na biurko składa się z oklejonej na grubej 2 mm tekturze grafice firmowej. Jego rozmiar wynosi 210 x 155 mm po złożeniu za to same kalendarium 200 z 105 mm lub 110 x 100 mm do wyboru. Sama tektura jest bardzo sztywna co czyni cały produkt bardzo wytrzymałym. Wydruki na produkcie drukujemy w najlepszej jakości. Po za tym w naszej ofercie znajduje się również wersja ekologiczna. Wtedy drukujemy ją na tekturze 1,9 mm oklejoną papierem kraft. Wtedy całe miejsce na grafikę jest na brązowo szarej teksturze. Na taki produkt warto się zdecydować jeśli posiadamy firmę typowo ekologiczną. 

Jakie dodatki? Planer tygodniowy lub notesy i znaczniki?

To co wyróżnia nasz kalendarz firmowy na biurko to dolna podkładka do której możemy wybrać jedną z trzech opcji:

  1. Duży wyrywany planer z widokiem na cały tydzień - idealny do zapisywania zadań i planowania. Świetne dla aktywnych osób którzy mają napięty grafik zadań.
  2. Notes wielkości A6 - 148 x 105 mm oraz pięć kolorowych samoprzylepnych znaczników. Świetna forma do dodatkowego zaznaczenia informacji na kalendarzu.
  3. Dwa notesy z karteczkami o różnych rozmiarach - 95 x 72 mm oraz 50 x 72 mm i znaczniki samoprzylepne w pięciu kolorach. Dzięki temu iż są samoprzylepne, można odkleić karteczkę z naszym zapiskiem i przykleić w dowolnym miejscu, lub na kalendarzu.

Jeśli interesują Cię kalendarze firmowe na biurko idealne dla Twojej firmy warto rozważyć niebanalny i ekskluzywny kalendarze biurkowy w wersji lux, który przez cały rok będzie pełnił swą reklamową funkcję. 

Kalendarz z karteczkami Postit

Jeśli szukasz kalendarzy biurkowych ze znacznikami post-it kalendarze biurkowe lux będa najlepszym wyborem. Karteczki występują w kolorach: niebieskim, zielonym żółtym, pomarańczowym i różowym. Dzięki tej możliwości możemy przez kolor zaznaczyć te ważniejsze i mniej ważne informacje. Same znaczniki są małe ale mają wystarczająco dużo miejsca by napisać na niej jeszcze jakąś informację. Warto też zauważyć, iż karteczki są doczepione do podstawy produktu, czyli mamy dostęp do nich zawsze kiedy ich potrzebujemy.