Kalendarze książkowe eko


Wyszukaj produkt
 

Tłoczenie logo na okładce:

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych
-
Liczba kalendarzy:
Rabat: - | pokaż progi
Suma netto:
-
- netto/szt.

Wybierz oprawę

Ekologiczne kalendarze książkowe

Kolejny produkt EKO z naszej oferty. Tym razem przedstawiamy kalendarz książkowy, wykonany w sposób bezpieczny dla środowiska. Wszystkie kalendarze książkowe wykonaliśmy wykorzystując papier z certyfikatem FSC co oznacza że jest on pozyskiwany ze sprawdzonych źródeł. Tak wykonane kalendarze firmowe sprawią że również twoja firma może przyłączyć się ważnego projektu dbania o nasza planetę i jej zasoby naturalne. Szczególnie polecany dla firm ekologicznych lub rolniczych. W ten sposób pokażą Państwo firmę w bezpieczny dla środowiska sposób nawet przy użyciu kalendarza.

Produkty ekologiczne to nasz ostatni hit! Klienci coraz częściej decydują się na właśnie takie produkty. W naszej ofercie można znaleźć jeszcze kilka różnych przedmiotów, dlatego oczywiście bez ekologicznego kalendarza książkowego nie mogło się obejść. Kalendarze książkowe bardzo przydają się w firmie jak i w indywidualnym zakresie do wyznaczenia obowiązków lub zapamiętania ważnych rzeczy. 

Kalendarze książkowe z okładką eko z makulatury

Jeśli interesuje Cię kalendarz którego okładka będzie wykonana z materiałów pozyskanych z makulatury polecamy gorąco okładkę Natura Eco. Już w zeszłym roku kiedy wprowadziliśmy ją do sprzedaży była bardzo pozytywnie odbierana przez klientów, którzy byli zaskoczeni jej cechami takimi jak solidność, elegancja i nowoczesny wygląd. Okładka kalendarza nie jest obszyta a kalendarz zawiera 320 stron. Każdy dzień to jedna strona oprócz soboty i niedzieli które są na jednej stronie. Kalendarze występują w różnych kolorach podstawowych kolorach. Najlepiej jest dobrać kolor pod charakterystyczne kolory markowe firmy. Ekologiczne kalendarze występują tylko w formacie A5 - 148 x 210 mm. Jest to jednak najczęściej wybierany format przez naszych klientów. Nie jest ani za duży, ani za mały. Może zmieścić się w torebce ale ma wystarczająco dużo miejsca na nawet bardzo rozbudowane notatki. 

Ekologiczny kalendarz książkowy Natura Eco bardzo dobrze nadaje się również do tłoczenia logo. Nasza oferta zakłada stworzenie matrycy Państwa logo, przez co będzie można powtórzyć usługę w następnym roku w niższej cenie. Standardowo wykonujemy matryce do 30 cm 2. Jest możliwość wykonania większej zajmującą nawet cały obszar okładki. Przy takich zamówieniach koszty matrycy będą nieznacznie wyższe.Na samej górze okładki standardowo wytłoczony jest również aktualny rok. Występuje on w każdym kalendarzu książkowym.  

W środku naszego kalendarza znajduje się kalendarium wydrukowane na papierze chamois 70 gramowym. Grubość papieru idealnie nadaje się do pisania różnych notatek. Kalendarz występuje tylko w układzie dziennym, przez co mamy całą stronę A5 przeznaczoną na zapiski natomiast sobota i niedziela występują na jednej stronie. Idealnie nadaje się dla osób w bardzo dużym grafikiem na dzień. Szczególnie używane przez firmy którzy umawiają klientów na usługę na konkretny dzień. Cała strona idealnie nada się na rozpisanie całego planu dnia w firmie. 

Jeśli interesują Cię inne kalendarze książkowe z certyfikatem FSC zobacz nasze kalendarze książkowe 2022 standard oraz eleganckie kalendarze książkowe z oprawą zamykaną lub łączoną.

Możliwe dodatki do kalendarza

Nasza oferta dysponuje również różnymi dodatkami do kalendarza, co na pewno przyczyni się do zwiększenia jego elegancji oraz atrakcyjności. Do kalendarzy EKO proponujemy eleganckie pudełka natura EKO które idealnie dopasują się do kalendarzy ekologicznych. Występuje on u nas w kolorze czarnym z otwieranym, oddzielnym dnem. Możliwy jest zakup wyłącznie pudełek jako osobne zamówienie. Obszar dodatków jest naprawde bardzo szeroki w naszej ofercie, wszystkie szczegóły można zobaczyć tutaj. Można zdecydować się na dodatki zarówno na okładce jak i w środku kalendarza.

Inne produkty ekologiczne

Kalendarz książkowy ekologiczny to nie jedyny produkt ekologiczny który możesz znaleźć na naszej stronie. Dodatkowe ekologiczne gadżety firmowe na pewno będą świetną reklamą Twojej firmy. Warto zwrócić uwagę np. na ekologiczne długopisy wykonane z korka czy też ekologiczne kalendarze trójdzielne. Po za tym mamy też kalendarze jednodzielne i piramidki do postawienia na biurko. Można zdecydować się na cały zestaw przedmiotów ekologicznych jako zestaw upominków ekologicznych dla firm. Gwarantujemy solidne wykonanie i satysfakcję z zakupu. Pamiętajcie - kalendarze ekologiczne to hit każdego  roku. BĄDŹ EKO!