Kalendarze książkowe eko


Konfiguracja produktu

Tłoczenie logo na okładce:
Projekt graficzny:
Wysyłka:
Czas realizacji:
-
Liczba kalendarzy:
Suma netto:
-
- netto/szt.
Jak liczymy cenę?
Wybierz oprawę

Ekologiczne kalendarze książkowe

Wszystkie kalendarze książkowe 2022 wykonaliśmy wykorzystując papier z certyfikatem FSC co oznacza że jest on pozyskiwany ze sprawdzonych źródeł. Tak wykonane kalendarze firmowe sprawią że również twoja firma może przyłączyć się ważnego projektu dbania o nasza planetę i jej zasoby naturalne. 

Kalendarze książkowe z okładką eko z makulatury

Jeśli interesuje Cię kalendarz którego okładka będzie wykonana z materiałów pozyskanych z makulatury polecamy gorąco okładkę Natura Eco. Już w zeszłym roku kiedy wprowadziliśmy ją do sprzedaży była bardzo pozytywnie odbierana przez klientów, którzy byli zaskoczeni jej cechami takimi jak solidność, elegancja i nowoczesny wygląd. Ekologiczny kalendarz książkowy Natura Eco bardzo dobrze nadaje się również do tłoczenia logo. Okładka kalendarza nie jest obszyta a kalendarz zawiera 320 stron.. Każdy dzień to jedna strona oprócz soboty i niedzieli które są na jednej stronie. Jeśli interesują Cię inne kalendarze książkowe z certyfikatem FSC zobacz nasze kalendarze książkowe 2022 standard oraz eleganckie kalendarze książkowe z oprawą zamykaną lub łączoną.

Inne produkty ekologiczne

Kalendarz książkowy ekologiczny to nie jedyny produkt ekologiczny który możesz znaleźć na naszej stronie. Dodatkowe ekologiczne gadżety firmowe na pewno będą świetną reklamą Twojej firmy. Warto zwrócić uwagę np. na ekologiczne długopisy wykonane z korka czy też ekologiczne kalendarze trójdzielne. Pamiętajcie - kalendarze ekologiczne to hit 2022 roku.