Kalendarze książkowe łączone


Wyszukaj produkt
 

Tłoczenie logo na okładce:

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych
-
Liczba kalendarzy:
Rabat: - | pokaż progi
Suma netto:
-
- netto/szt.

Wybierz oprawę

Kalendarze książkowe łączone

Kalendarze książkowe w oprawach łączonych to świetna propozycja dla tych którzy szukają niebanalnych kalendarzy książkowych. Kalendarze łączone zwane inaczej kalendarze przeszyte jak sama nazwa wskazuje składają się dwóch opraw w różnych kolorach łączonych w ciekawy nieraz sposób. Na ten rok przygotowaliśmy szesnaście różnych propozycji.

Oprawy łączone - różne rodzaje przeszyć

Kalendarze książkowe łączone oferujemy z czterema podstawowymi rodzajami przeszyć. Ich cechą wspólną jest papier z certyfikatem FSC, miękka i delikatna okleina Babyface, zaokrąglone rogi oprawy i bloku, okładka bez rowkowania, a także koperta na dokumenty na tylnej okładce i brak map na wyklejkach.

Kalendarze łączone wstawka

Kalendarze łączone wstawka występują w czterech kolorach: czarny + czerwony, granat + srebrny, czarny + szary, czerwony + szary. Kalendarz nie ma obszycia nicią. Można na nim wykonać tłoczenie logo, dodać wklejki reklamowe

Kalendarze łączenie proste poziome

Kalendarze w tym łączeniu występują w czterech kolorach: czarny + szary, czarny + czerwony, szary + srebrny, granat + szary. Okładka jest obszyta nicią. Są to kalendarze książkowe z możliwością tłoczenia logo i dodania wklejki reklamowej. 

Kalendarze książkowe linia pozioma

Kalendarze linia pozioma to atrakcyjna propozycja dla wszystkich którzy cenią sobie nowoczesny wygląd kalendarza książkowego. Kalendarze nie mają obszycia nicią i występują w kolorach: czarny + czerwony, czerwony + czarny, szary + czerwony, granat + czerwony. 

Kalendarze przeszycie metka

Kalendarze z metką są nowością w tegorocznej ofercie kalendarzy przeszytych. Na niewielkiej, doszytej do kalendarza z jednej strony metce znajduje się wytłoczony rocznik. Oprawa jest bez obszycia nicią ale kalendarz jest przeszyty linią w kolorze metki. Na wyklejkach znajdują się mapy a kalendarz wykonany jest z papieru FSC. W tym roku wybraliśmy następujące kolory: Denim czerwony + granatowa metka, Denim popielaty + pomarańczowa metka, Denim grafit + żółta metka, Denim czerwony + niebieska metka. Możliwe jest oczywiście tłoczenie logo firmy.

Interesuje Cię inne przeszycie?

Jeśli interesuje Cię inne przeszycie dla kalendarzy firmowych prosimy o mail - postaramy się szybko przygotować odpowiednia wycenę. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą klasyczną ofertą na kalendarze książkowe 2023 lub zamykane kalendarze książkowe