Kalendarze książkowe z drukowaną okładką


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 15-20 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Indywidualne podejście i pełen kolor

Chcesz pokazać swoją markę w jak najbardziej oryginalny sposób? Masz wizję na własny projekt kalendarza? Wszystko jest możliwe! Nasza firma dysponuje naprawde szeroką ofertą kalendarzy książkowych w różnych możliwych opcjach. Jeśli nie widzą Państwo niczego odpowiadającego dla Państwa firmy, możemy przygotować całkowicie oryginalną i indywidualną okładkę kalendarza. Jest to na pewno jedno z najbardziej kreatywnych rozwiązań. Jesteśmy gotowi i chętni na przygotowanie takiego projektu. Jednak z powodu dłuższego czasu wydruku i dłuższej pracy naszych grafików nad projektem, prosimy o decyzję najlepiej w okresie lipiec - październik. Wtedy dajemy gwarancję, że wszystko będzie gotowe i wydrukowane jeszcze w tym roku.

Jak tworzymy projekt w takim kalendarzu

Najważniejsze jest przedstawić pomysł lub wstępną wizję naszym grafikom. Każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie i wyciągamy z siebie wszystko by stworzyć jak najlepszy projekt pasujący do danej marki. Dysponujemy bazą wysokojakościowych zdjęć które możemy zaproponować do umieszczenia na okładce. Oczywiście klient może podesłać również własne zdjęcia które zamieścimy na projekcie. Zazwyczaj tworzymy projekty w kilku wariantach kolorystycznych lub różniących się układem by klient miał możliwość wyboru. W kalendarzu personalizowanym nie ma ograniczeń. Ze względu na to że kalendarze indywidualne do kalendarze książkowe z drukowaną okładką nie musimy mieć wytłoczonego roku na górze okładki jak jest w przypadku zwykłych kalendarzy książkowych. Wszystko można umieścić w dowolnym miejscu jak i zamieścić swój indywidualny tekst. Zamieszczenie na nim danych kontaktowych będzie dodatkową reklamą dla kontrahenta. Kiedy już projekt zostanie zaakceptowany wysyłamy go do druku i czekamy na wysłanie do klienta. 

Co mamy do wyboru w kalendarzu indywidualnym

W ofercie występuje kalendarz w oprawie szytej i łączony metalową spiralą. Kalendarze książkowe z indywidualną okładką w oprawie szytej są alternatywą dla klasycznych opraw skóropodobnych czy innego rodzaju. Wnętrze (blok) kalendarza nie różni się niczym od klasycznych modeli, jednakże okładka zostawia nam morze możliwości. Nasi graficy chętnie przygotują projekt graficzny okładki kalendarza z uwzględnieniem specyfiki Twojej branży i gustu klientów. Do dyspozycji mamy przednią, tylną okładkę oraz grzbiet. Drukujemy w pełnym kolorze, a całość zabezpieczona jest folią mat lub błysk. Dodatkowo można zdecydować się także na pokrycie kluczowych elementów wybiórczo lakierem UV lub wybór folii strukturalnej lub soft touch. Jeśli masz swój projekt graficzny możemy udostępnić makiety kalendarzy z okładką drukowaną, by Twoi graficy przygotowali projekt dostosowany do wymogów szablonu.

Kalendarze książkowe na spirali z kolei wyróżniają się sposobem łączenia stron, mniej typowym dla kalendarzy książkowych, ale znajdującym także swoich entuzjastów. W tej opcji mamy do dyspozycji projekt okładki 4+4 (przód, tył oraz od wewnątrz),a także dodatkowej pierwszej kartki  - w przypadku wyboru opcji plus.

Do każdego rodzaju możemy również dobrać format. Mamy do wyboru aż 3 wielkości. Największa to A4 (210 x 297 mm), średnia B5 (176 x 247 mm) lub A5 (148 x 210mm). Poza wielkością możemy dobrać również układ naszego kalendarza. Dysponujemy układem dziennym - czyli na każdy dzień aż jedna strona na zapiski, lub tygodniowy - na stronie rozpisany caz tydzień z mniejszym miejscem do zapiski. Układ klient dobiera indywidualnie.. Jeśli poza indywidualnym projektem chcemy jeszcze bardziej wyróżnić nasz projekt, proponujemy zapoznać się z szeroką ofertą dodatków na kalendarze. Przeważnie kalendarze indywidualne wybierane są z dodatkową wkładką z reklamą firmy.

Kalendarze książkowe z drukowaną okładką Prismalux 

Dzięki tej możliwości kalendarze z indywidualnie drukowaną oprawą pozwalają na wizualne dopasowanie produktu w 100% do systemu identyfikacji wizualnej firmy. Zwłaszcza jeśli masz wielokolorowe logo, które niechętnie przenosisz do wersji monochromatycznej, kalendarze z drukowaną okładką Prismalux dają możliwość pełnokolorowego druku i zachowania wszelkich barw. Nasi graficy z przyjemnością przygotują projekt graficzny kalendarza książkowego tak, aby spełnił on wszystkie Twoje oczekiwania. Doradzimy także przy wyborze uszlachetnienia i ewentualnych dodatków.

Prosimy kliknąć w link, jeśli interesują Cię także tradycyjne kalendarze książkowe. Dla osób szukających bardziej luksusowej wersji przygotowaliśmy eleganckie kalendarze książkowe. A dla tych, którzy potrzebują bardziej ekonomicznych rozwiązań - tanie kalendarze książkowe.

kalendarz z drukowaną okładką