Kalendarze książkowe zamykane


Wyszukaj produkt
 

Tłoczenie logo na okładce:

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych
-
Liczba kalendarzy:
Rabat: - | pokaż progi
Suma netto:
-
- netto/szt.

Wybierz oprawę

Kalendarze książkowe z zamknięciem

Wielu naszych klientów poszukuje nietypowych kalendarzy książkowych, które mogłyby w trwały sposób zamknąć. Powodem tego jest na przykład przechowywanie w zamkniętym kalendarzu osobistych notatek, które dzięki temu nie wypadają. Ważny jest również walor estetyczny.

Rodzaje zamknięć kalendarzy książkowych

Kalendarze książkowe oferujemy z trzema podstawowymi rodzajami zapięć

1. Kalendarze z zapięciem na pasek

Kalendarze zamykane na pasek wykonane są z okleiny Fabrique a pasek z okleiny Babyface. Format w jakim przygotowaliśmy te kalendarze to A5 dzienny. Kalendarz posiada gumkę na długopis schowaną za paskiem. Okładka nie ma rowkowania, ale jest obszyta. Na tylnej wyklejce dodaliśmy poręczną kopertę na dokuemtny. Kalendarze zamykane na pasek nie mają map na wyklejkach. Rogi oprawy i bloku sa zaokrąglone. Kalendarze występują w kolorze szarym, granatowym, grafitowym i czerwonym. Wszystkie posiadają certyfikat FSC.

2. Kalendarze z zapięciem na magnes

Kalendarze zamykane na magnes posiadają certyfikat FSC. Zarówno pasek jak i oprawa kalendarza wykonana jest z okleiny Ares w kolorach: brązowym, czarnym, grafitowym i granatowym. Tak jak w przypadku kalendarzy z zapięciem na pasek kalendarze Ares wykonane są bez rowkowania okładki ale nie mają również gąbki zmiękczającej na okładce. Dodaliśmy do nich kopertę na dokumenty oraz gumkę na długopis pod paskiem. Rocznik wytłoczony jest na pasku który wykończony elegancką metalową klamrą jest zamykany na magnes. 

3. Kalendarze książkowe z gumką

Kalendarze zamykane na gumkę to idealne rozwiązanie dla tych którzy cenią sobie dodatkowe zabezpieczenie zawartości kalendarza. W tym roku udało nam się przygotować kilka opcji:

  • Kalendarze Nebraska zamykane na gumkę w formacie A5 dziennym oraz A5 tygodniowym, z zaokrąglonymi rogami. Gumką do kalendarza i gumka na długopis ma szerokość 13 mm  i występuje w kolorze czarnym. Okładka jest obszyta nicią w standardzie. Kalendarze Nebraska z gumką wykonaliśmy w tym roku w pięciu kolorach - czarnym, czerwonym, brązowym, granatowym i bordowym

  • Kalendarze Babyface to nowość w tegorocznej ofercie na kalendarze zamykane. Produkt dostępny jest z certyfikatem FSC. Okładka ma nowoczesną formę - nie ma rowkowania ani obszycia dookoła, jest twarda - bez gąbki zmiękczającej. Co ciekawe gumka zamykająca oraz gumka na długopis - obie o szerokości 10 mm dopasowane są do koloru oprawy. Kalendarze zamykane na gumkę występują w następujących kolorach: czarny, czerwony, granatowy, niebieski, oliwka, pomarańcz, srebrny, szary i żółty. Kalendarz ten dostępny jest w formacie A5 dziennym.

Klasyczne kalendarze firmowe

Zapięcie kalendarzy książkowych niewątpliwie wpływa na ich atrakcyjność. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na Kalendarze książkowe 2025, które występują w wielu innych formatach takich jak kalendarz A5 dzienny, B5 dzienny, A4 dzienny, czy A4 tygodniowy, A5 tygodniowy lub kalendarz z układem tygodniowo-notesowym. Na wszystkich kalendarzach oczywiście tłoczymy logo Państwa firmy. Coraz większą popularnością cieszą się również kalendarze z reklamą firmową w formie wklejki reklamowej.