Kalendarze trójdzielne 2025


Wyszukaj produkt
 

Pakowanie:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

 

Najpopularniejszy wśród kalendarzy wiszących

Kalendarze trójdzielne firmowe to produkt reklamowy, który możemy spotkać w każdym biurze czy sklepie. Praktyczny i wygodny, pozwala na śledzenie rozkładu dni w trzech kolejnych miesiącach. W stanie rozłożonym to (w zależności od rodzaju) około 80 cm długości, ale dzięki możliwości składania, mieści się wtedy w formacie zbliżonym do A4, co pozwala na stosunkowo łatwą dystrybucję. Projekt graficzny kalendarza trójdzielnego przygotowany przez nasze studio graficzne powstaje w oparciu o dotychczasowy wizerunek Twojej firmy czy produktu, tak by całość była spójna. Nasi graficy standardowo przygotowują kilka wstępnych projektów, jeden z nich po konsultacjach jest następnie dopracowywany aż do momentu, gdy klient uzna, że satysfakcjonuje go w pełni.

Kalendarze trójdzielne 2025 - nowości

W tym sezonie proponujemy wybór spośród wielu możliwości. Standardowo w ofercie znajdują się kalendarze trójdzielne z płaską główką oraz kalendarze trójdzielne z wypukłą główką (inaczej zwaną kaszerowaną). Ten pierwszy jest w całości zadrukowany w jednym kawałku, w przypadku opcji drugiej główka jest doklejana do oddzielnego kartonu, stwarzając efekt wypukłości, dzięki czemu gotowy produkt prezentuje się bardziej efektownie. W większości łączenie kalendariów do plecków kalendarza polega na ich klejeniu, choć możliwe do realizacji są także kalendarze trójdzielne na spirali (trójdzielne spiralowane) - gdzie kalendaria oraz główka są przymocowane do plecków za pomocą metalowych ringów.

Dla przedsiębiorstw aktywnie działających na rynkach międzynarodowych proponujemy kalendarz trójdzielny ze świętami w UE - i tutaj język wiodący zależny jest od preferencji klienta (w standardzie kalendarium jest polskie z dodatkowym językiem angielskim i niemieckim).

Kalendarz trójdzielny z kalendarium międzynarodowym

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu klientów, proponujemy kalendarz z kalendariami dostosowanymi do innych krajów europejskich. Kalendarium z zaznaczonymi świętami w Unii Europejskiej ma wiodący język polski oraz dodatkowo język angielki oraz niemiecki. A wszystko po to, by jeden kalendarz, mógł służyć Twoim partnerom w całej Europie. Zainteresowanym proponujemy także kalendarz z rosyjskim kalendarium, a także każdym innym - w przypadku zapotrzebowania jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne wersje.

Opcje dodatkowe

Możliwe jest także zaopatrzenie się u nas w koperty do kalendarzy trójdzielnych. Dostępne są papierowe oraz kartonowe, w przypadku wyboru jednej z nich cena kalendarza będzie zawierała także pakowanie ich w koperty. Przy większych nakładach możliwe są także koperty z nadrukiem. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi naszymi podstronami, gdzie można znaleźć kalendarze książkowe 2025 czy kartki świąteczne z logo.