Kalendarze trójdzielne eko


Wyszukaj produkt
 

Główka:
Projekt graficzny:
Pakowanie:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarze trójdzielne eko

Odpowiadając na wiele zapytań naszych klientów, którzy szukają kalendarzy trójdzielnych wykonanych z ekologicznych składników wprowadziliśmy w tym roku hit - ekologiczny kalendarz trójdzielny. Produkt jest stworzony zgodnie z naturą, z myślą by nie zatruwać środowiska .Idealnie sprawdzi się w każdej firmie, a zwłaszcza w zajmującej się ekologią lub naturą. Nasi klienci wybierający ten produkt zazwyczaj zajmują się rolnictwem lub florystyką. Kalendarz mimo innego ekologicznego papieru jest podobnie trwały i sztywny jak nasze standardowe trójdzielne. Projekt graficzny będzie równie czytelny i trwały.

Produkt idealnie sprawdzi się na ścianie w każdej firmie. Wystarczy raz spojrzeć na ścianę by śledzić konkretny dzień tygodnia. Dzięki doczepianemu okienku możemy dodatkowo zaznaczyć dany dzień. Kalendarz również może złożyć się do rozmiaru A4 dzięki czemu można też go łatwo przenieść lub spakować. Zmieści się również w kopercie do kalendarza C4. Kalendarz pełni bardzo ważną funkcję i jest potrzebny w każdym domu bądź firmie. Ten produkt wyróżnia się tym, że posiada aż 3 kartki z kalendarium pokazując ubiegły miesiąc, teraźniejszy oraz nadchodzący. Świetnie więc sprawdzi się do planowania jak i porównywania.

Projekty graficzne kalendarzy trójdzielnych eko

Nasi graficy z chęcią przygotują dla Państwa firmy projekt graficzny kalendarza trójdzielnego w modnej stylistyce eko. Jeśli chcesz pokazać swoim klientom, że Twoja firma kieruje się troską o środowisko kalendarz trójdzielny ekologiczny będzie idealnym prezentem. Grafika drukowana na papierze Kraft musi być najlepiej wektorowa. Nie umieszczamy standardowych zdjęć, gdyż źle wychodzą na takim papierze. Wybieramy różne elementy graficzne, które najlepiej odwzorowują działalność danej firmy i umieszczamy je na główce oraz pleckach. Kalendarze możemy również zapakować w ekologiczne koperty - brązową grubą kopertę kraft 300g.

Główka kalendarza wykonana jest z grubej tektury 1,9 mm którą okleiliśmy efektownym papierem kraft 120 g. Występuje wyłącznie w formie wypukłej. Oczywiście w kalendarzu nie mogło zabraknąć dziurki do powieszenia na ścianie. Wypukła główka kalendarza przyklejona jest do w pełni zadrukowanych na papierze kraft 300 plecków. Całość dopełniają ekologiczne kalendaria wykonane z trzech papierów do wyboru. By podnieść walory estetyczne oprócz okienka czerwonego do zaznaczania aktualnej daty proponujemy również okienko brązowe.

Dobierz papier na kalendarium

W kalendarzu EKO nie tylko podstawa jest wykonana z ekologicznych materiałów. Także papier na kalendarium może ulec zmianie. Mamy do wyboru aż 3 propozycje.

  • papier biały - nasz standardowy papier, używany do standardowych kalendarzy trójdzielnych. Jest on czysto biały wykonany na offsecie 90 gram.
  • ecobook kremowe - papier o wysokim wolumen i dużej nieprzezroczystości papieru. Papier jest niepowlekany, objętościowy 80 gramowy w kolorze kremowym. Świetnie współgra z brązowym papierem Kraft.
  • kraft prążkowany -80 gramowy papier, bardzo wytrzymały o szarym, lekko brązowym zabarwieniu. Jeden z najszlachetniejszych papierów z połyskiem o strukturze prążka. 

Mamy dodatkowo kilka innych produktów ekologicznych jeśli chcą Państwo zdecydować się na zestaw. Kalendarze ścienne występują w kilku wersjach, ale poza nimi posiadamy piramidki do postawienia na biurko albo kalendarz książkowy do planowania.