Kalendarze wieloplanszowe


Wyszukaj produkt
 

Papier okładki:
Papier środka:
Kolor spirali:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Kalendarze spiralowane wieloplanszowe - wiele możliwości na jednym terminarzu

Kalendarz wieloplanszowy z projektem ze wszystkich rodzajów terminarzy dostarcza najbardziej efektownego i zmiennego pola zadruku. To produkt bardzo często wykorzystywany przez gminy lub różnego rodzaju fundacje i stowarzyszenia. Każdy miesiąc to oddzielna karta, w całym kalendarzu mamy więc możliwość zaprezentowania dwunastu zdjęć (na przykład najpiękniejszych zakątków miasta), osób (podopiecznych fundacji lub lokalnych bohaterów) czy osiągnięć (inwestycji, wyróżnień). Dzięki temu podtrzymujemy zainteresowanie naszą firmą, produktem, czy fundacją przez cały rok, by w ostatnich miesiącach roku delikatnie o sobie przypomnieć np. drobnym dopiskiem pod kalendarium. Kalendarz wieloplanszowy wyróżnia się przez spiralę która dodawana jest do każdego kalendarza u góry. Umożliwia to przełożenie kart miesięcy na następną stronę ale i powieszenie go jest bardzo praktyczne oraz proste. Spirala jest solidna i mocna przez co kalendarz jest bardzo wytrzymały.

Druk i wykonanie czyli różne możliwości kolorystyczne oraz duży wybór formatów

Kalendarz ścienny na spirali (spiralowany), by właściwie spełniał swoją rolę, powinien być nie mniejszy niż format A4. Najczęściej spotykane są większe formaty - A3, A2 oraz A1, a także ich odpowiedniki w formatach B (B1, B2, B3). Każdy z nich jest spięty spiralą (wzdłuż krótszego lub dłuższego boku), staramy się, by jej kolor był dopasowany do tego jak wygląda projekt graficzny kalendarza. Kolory spirali które oferujemy to: srebrny, biały, biały a nawet złoty. Kolor złota będzie świetnie prezentował się przy firmach stawiających na elegancję i luksus. Oprócz kart na poszczególne miesiące każdy kalendarz posiada dodatkową - okładkę, którą nasza drukarnia wykonuje grubszym papierze matowym np. 300 gram. Do wyboru są dwie opcje: 7 kart, gdzie kalendarz firmowy wieloplanszowy zadrukowany jest dwustronnie lub 13 kart, gdzie każdy miesiąc ma oddzielną kartę (a więc druk jednostronny). By uzyskać dodatkowy efekt "na wejściu" proponujemy druk kalendarza spiralowanego z dodatkowym lakierem UV na okładce, którym zaznaczamy niektóre elementy graficzne (np. logo, rok lub częściowo grafikę).

Jeśli chodzi o projekt, całość leży po naszej stronie. Wykonujemy go bowiem w gratisie do zamówienia! Kalendarz wieloplanszowy daje możliwość umieszczenia 12 różnych zdjęć przy miesiącach. Przeważnie klient wysyła do nas swoje zdjęcia bądź grafiki a resztą zajmujemy się już my! Jeśli nie posiadają Państwo swoich zdjeć do kalendarza możemy coś sami zaproponować z naszej bazy wysokojakościowych zdjęć i grafik. Zwykle na każdej stronie umieszczamy logo firmy (zazwyczaj dla spójności dajemy je w tym samym miejscu). Po wykonanych projektach wysyłamy je do klienta do akceptacji.

Jeśli planujesz wysłać kalendarze wieloplanszowe z logo kurierem proponujemy zapakowanie ich w koperty do kalendarzy.

Inny, zbliżony kalendarz ścienny to kalendarz plakatowy z listwą, który jest możliwy do wydrukowania w takich samych formatach jak podane wyżej. To jednostronny kalendarz, którego zadaniem jest służyć nam jako całoroczna reklama wizualna przez cały rok.