Kartki świąteczne dla firm


Konfiguracja produktu

Projekt graficzny:
Logo:
Elegancka koperta :
Tekst życzeń:
-
Liczba kartek:
Suma netto:
-
- netto/szt.
Wybierz wzór

Firmowe kartki świąteczne - tradycja i ciepły gest

Przeniesienie zwyczaju wysyłania bożonarodzeniowych życzeń także na świat biznesu stwarza okazję na bardziej spersonalizowaną możliwość kontaktu z kontrahentem. To dobry moment, by po ludzku podziękować za współpracę, szczere chęci i dobrą wolę. Takie gesty pozostają na długo w pamięci i pomagają nawiązać bardziej osobisty charakter relacji. W zależności od budżetu, a także koncepcji - kartki świąteczne dla firm można wysłać pocztą samodzielnie lub też zaplanować ją jako część większego podarunku. Obie formy możemy wysłać bezpośrednio od nas w Twoim imieniu do Twojego kontrahenta.


Pełna personalizacja produktu - Twoje logo, autorski tekst i koperta gratis

Przygotowanie świątecznej wysyłki jeszcze nigdy nie było tak proste. Wybierz najlepszy dla Ciebie typ spośród ponad stu wzorów, następnie przygotujemy projekt graficzny kartki świątecznej z Twoim logo oraz tekstem życzeń - możesz napisać go sam lub wybrać jedną z proponowanych przez nas gotowych treści. Proponujemy wybór kartki prostokątnej (format Dl) lub kwadratowej (14,5x14,5 cm), do zamówienia oczywiście dołączmy koperty tak, aby wszystko było gotowe - pozostaje tylko czekać na gotową od nas przesyłkę, złożyć na każdej kartce odręczny podpis i gotowe.
Jest także możliwość, by powierzyć nam usługę wysyłki (tzw. korespondencja masowa) firmowych kartek świątecznych, w tym wypadku wycena odbywa się indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Co do tego, czyli jakie produkty proponujemy dołożyć do przesyłki  

Często nasi klienci decydują się na większe prezenty świąteczne dla firm. Standardowy, najprostszy zestaw to kartka + kalendarz książkowy z tłoczeniem logo, możemy także pokusić się o personalizację, czyli laserowe wypalenie na okładce i mienia i nazwiska osoby, którą chcemy obdarować. Inny pomysł niewielkiego rozmiaru to gadżety reklamowe z logo, czyli na przykład długopisy, notesy lub kubki, ale możliwości jest o wiele więcej. Nie masz pomysłu co dołączyć do firmowej kartki świątecznej? Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.

W tym  roku poszerzyliśmy ofertę o tradycyjne kartki świąteczne religijne z logo, a także ekologiczne kartki bożonarodzeniowe. Te ostatnie pakowane są w odpowiednią do tego kopertę z szarego papieru. Zapraszamy!