Notesy z tłoczonym logo


Wyszukaj produkt
 

Tłoczenie logo na okładce:

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych
-
Liczba kalendarzy:
Rabat: - | pokaż progi
Suma netto:
-
- netto/szt.

Wybierz oprawę

Uniwersalny produkt na lata - notesy firmowe

Taki produkt to idealny prezent dla pracowników. Możliwość tłoczenia logo i personalizacji imienia i nazwiska sprawia, że notatnik firmowy jest świetną alternatywą dla kalendarza jako prezentu dla Państwa pracowników i klientów. Przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do kalendarzy notesy nigdy nie przestaną być aktualne. Jeśli nie zostaną wykorzystane w ciągu najbliższego roku, to będą przydatne w każdym innym, w czasach gdy troska o środowisko i nie marnowanie produktów stają się coraz ważniejsze, ta uniwersalność jest bardzo dużym atutem. Oferowane przez nas notesy firmowe w oprawie skóropodobnej to solidnie wykonany produkt, który może służyć użytkownikowi przez lata. Oprawa jest szyta i dodatkowo wzmocniona kapitałką, która gwarantuje zachowanie całości, a oprawa estetycznie i trwale wykończona.

Notesy skóropodobne z logo w kilku formatach i rodzajach

Proponujemy wiele opcji, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Notesy występują w kilku formatach, z których najmniejszy to B6, a największy - A4. Dostępne jest kilka możliwości nadruku kartek wewnątrz - w kratkę, w linie lub w kropki. W zależności od zapotrzebowania możemy zdecydować się na notes firmowy zamykany na gumkę lub bez niej; w jednej z dwóch opraw skóropodobnych: Vivella oraz Nebraska.

Stylowe dodatki

Jeśli interesują nas notesy z tłoczonym logo zamykane na gumkę to warto wiedzieć, że posiadają one także gumkę na długopis. Dlatego warto rozważyć czy nie zaopatrzyć się od razu w długopisy reklamowe, które przecież są nieodzownym elementem użytkowania notatnika. Do zastanowienia mogą być także torby papierowe z nadrukiem, do których możemy zapakować notesy, a także inne ważne dla nas produkty. Z dodatkami, czy bez, notesy z tłoczonym logo na pewno będą dobrym pomysłem na upominek biznesowy.