OprawyKalendarz książkowy Vellutino

 

Całkowita nowość w roku 2022, czyli oprawa Vellutino. Bardzo charakterystyczny w swoich kolorach. Model ten ma bardzo żywe barwy. Nawet kolory stosunkowo ciemne (np. czarny) wyglądają bardziej żywo na tej oprawie. Okładka jest bardzo delikatna i wręcz przyjemna w dotyku. Może kojarzyć się z oprawą soft skin, oraz naszym zeszłorocznym modelem -BabyFace czyli jak sama nazwa wskazuje - jest delikatna jak skóra dziecka. Nie widać na niej żadnej tekstury -  jest to jednolity kolor. W tym kalendarzu okładka jest obszyta nicią w standardzie, co nadaje dodatkowego waloru estetycznego. Dodatkowo można wykonać na tym kalendarzu tłoczenie logo, oraz personalizację laserową.  W tym roku również wprowadziliśmy druk światłem UV. Dzięki temu kalendarze książkowe mogą mieć wykonane logo w pełnym kolorze -  np. w oficjalnych kolorach logo firmy.  co może ciekawie wyglądać na takiej kolorowej oprawie. 

Kolor i format oprawy Vellutino

Kalendarz Vellutino występuje aż w dwunastu żywych kolorach takich jak: czarny, szary, grafit, granat, niebieski, jasny niebieski, zieleń, oliwka, czerwień, pomarańcz, ciemny brąz, żółty. W tym najbardziej jaskrawymi kolorami jest jasny niebieski, oliwka, żółty i pomarańczowy. Jeśli chodzi o formaty, występują tu dwa najbardziej popularne czyli : A5 dzienny z 360 stron i A4 tygodniowy z 144 stron. Produkt dostępny jest z certyfikatem FSC co oznacza,i że papier pozyskany jest ze sprawdzonych źródeł.

Kalendarz książkowy Vellutino czarnyKalendarz książkowy Vellutino GrafitKalendarz książkowy Vellutino szaryKalendarz książkowy Vellutino granatKalendarz książkowy Vellutino niebieskiKalendarz książkowy Vellutino jasny niebieskiKalendarz książkowy Vellutino zielonyKalendarz książkowy Vellutino oliwkaKalendarz książkowy Vellutino żółtyKalendarz książkowy Vellutino pomarańczKalendarz książkowy Vellutino czerwonyKalendarz książkowy Vellutino ciemny brąz

 

Kalendarz książkowy Vellutino na gumkę

Dla bardziej wymagających i praktycznych klientów mamy również dostępną oprawę - Vellutino zamykany na gumkę. Podobnie jak Flock okładka jest dość twarda, bez dodatkowej gąbki w środku. Jest stabilna i nie da się jej wygiąć. Kolory są takie same jak w standardowej wersji, jest tylko dodatek w postaci gumki zamykającej cały kalendarz, oraz po prawej stronie umieszczona jest mała gumka na długopis o szerokości 10 mm. Takie kalendarze zamykane są idealne dla osób którzy boją się o niepotrzebne otwieranie się oprawy, lub przypadkowe wypadnięcie włożonych do środka dokumentów. Gumka trzyma całość bardzo stabilnie. Możemy też umieścić długopis w gumkę i mieć go zawsze pod ręką. Kolory gumek są takie same jak wybrana oprawa co jest zupełną nowością w naszej ofercie. Kalendarz z gumką dostępny jest również w oprawie Nebraska, lecz jej gumka zawsze jest czarna. Jeśli chodzi o różnice to w kalendarzu Vellutino nie występuje obszycie nicią na około oprawy oraz nie ma możliwości rokowania okładki. Te egzemplarze dostępne są wyłącznie w formacie A5 dzienny z 360 ilością stron.

Kalendarz książkowy Vellutino na gumkę czarnyKalendarz książkowy Vellutino na gumkę grafitKalendarz książkowy Vellutino na gumkę szaryKalendarz książkowy Vellutino na gumkę granatKalendarz książkowy Vellutino na gumkę niebieskiKalendarz książkowy Vellutino na gumkę jasny niebieskiKalendarz książkowy Vellutino na gumkę zielonyKalendarz książkowy Vellutino na gumkę oliwkaKalendarz książkowy Vellutino na gumkę żółtyKalendarz książkowy Vellutino na gumkę pomarańczowyKalendarz książkowy Vellutino na gumkę czerwonyKalendarz książkowy Vellutino na gumkę ciemny brąz

Prezentacja wszystkich opraw kalendarza książkowego