Teczki ofertowe


Konfiguracja produktu

Papier:
Możliwe uszlachetnienia:
Projekt:
Wysyłka:
Czas realizacji:

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Nieodzowny produkt dla każdego przedsiębiorstwa

Nie bez powodu teczki firmowe z logo to jeden z najczęściej zamawianych materiałów firmowych. Nie bez powodu, gdyż jest on nieodzowny do profesjonalnego prowadzenia wielu biznesów, przede wszystkim tych, które związane są z bezpośrednim kontaktem z klientem. Agencja pośrednictwa, kancelaria notarialna czy biuro nieruchomości przekazują swoim kontrahentom podpisane dokumenty w tej właśnie formie. Świadczy to o elegancji, ale przede wszystkim jest bardzo praktyczne i pomaga przechować lub przewieźć dokumenty bez uszczerbku. Dodatkowo zamieszczając na teczce namiary na firmę wraz z adresem www, mailem oraz numerem telefonu zwiększamy prawdopodobieństwo, że przy kolejnym zapotrzebowaniu na nasze usługi, kontrahent zwróci się właśnie do nas. 


Materiały na targi branżowe

Tak samo sytuacja wygląda jeśli potrzebujemy zamówić gadżety i inne materiały na targi branżowe - teczki ofertowe z nadrukiem logo są jednym z kilku elementów, które świadczą o profesjonalnym i dobrze wyposażonym stoisku. Pozostając w temacie tych drobnych, ale bardzo ważnych detali, nie możemy zapomnieć o tym, by na stoisku znalazły się długopisy z logo, a także notesy z nadrukiem, przy użyciu których każdy zainteresowany zapisze ważne dla niego informacje. Nawet jeśli będą one dotyczyły innych ofert, to fakt wykorzystania do tego materiałów z Twoim logo sprawi, że będzie ono zapamiętana na dłużej co w bliższej lub dalszej przyszłości może zaowocować.


Teczka ofertowa firmowa - wykończenie

Najpopularniejsze to te w formacie A4, sporadycznie zdarzają się firmy, które potrzebują większych formatów. Standardowy zadruk to 4+0, czyli kolorowy jednostronny, jednakże częstą praktyką jest decyzja o zadrukowaniu obu stron (czyli nadruk 4+4). Każda standardowa teczka wyposażona jest w skrzydełka zabezpieczające dokumenty przed wypadnięciem, standardem jest także nacięcie, w które zmieści się wizytówka firmowa. Decydując się na teczki z projektem graficznym mamy możliwość wyboru rodzaju uszlachetnienia - ten najprostszy tu folia matowa lub błyszcząca, dodatkowo możemy zaproponować: teczki z lakierem UV wybiórczo, teczki z folią soft touch lub teczki z logo zamykane na gumkę. Jeśli zależy nam na przechowywaniu wielu dokumentów, to dobrym rozwiązaniem może być teczka skoroszytowa, która umożliwia wpinanie kartek na specjalnych metalowych elementach.