Teczki ofertowe


Wyszukaj produkt
 

Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Teczki reklamowe - podstawa każdego biznesu

Teczki reklamowe to jedno z podstawowych elementów, które powinny się znaleźć na firmowym biurku. Mają wiele zastosowań co łączy praktykę z funkcjonalnością. Jeśli szukasz produktu który będzie nadawał się do codziennej organizacji pracy ale i poprawi wizualną stronę marki - ten produkt jest właśnie dla Ciebie!

Nieodzowny produkt dla każdego przedsiębiorstwa

Nie bez powodu teczki firmowe z logo to jeden z najczęściej zamawianych materiałów firmowych. Nie bez powodu, gdyż jest on nieodzowny do profesjonalnego prowadzenia wielu biznesów, przede wszystkim tych, które związane są z bezpośrednim kontaktem z klientem. Agencja pośrednictwa, kancelaria notarialna czy biuro nieruchomości przekazują swoim kontrahentom podpisane dokumenty w tej właśnie formie. Świadczy to o elegancji, ale przede wszystkim jest bardzo praktyczne i pomaga przechować lub przewieźć dokumenty bez uszczerbku. Polecamy ten produkt jeśli chcesz pokazać swoją firmę jako dobrze zorganizowaną. Wręczenie dokumentu bez dodatkowego zabezpieczenia, lub włożony tylko w folię, może wywołać u klienta poczucie braku profesjonalizmu. Dodatkowo zamieszczając na teczce namiary na firmę wraz z adresem www, mailem oraz numerem telefonu zwiększamy prawdopodobieństwo, że przy kolejnym zapotrzebowaniu na nasze usługi, kontrahent zwróci się właśnie do nas. Takie właśnie małe zabiegi poprawiają identyfikację wizualną firmy, ale mogą również być reklamą i zwiększyć prawdopodobieństwo pozyskania nowych klientów. Ludzie zawsze będą zwracać większą uwagę na firmy które dysponują takimi elementami reklamowymi. Ten przedmiot idealnie będzie komponował się w zestawieniu z papierem firmowym.

teczka 3

Materiały na targi branżowe

Tak samo sytuacja wygląda jeśli potrzebujemy zamówić gadżety i inne materiały na targi branżowe - teczki ofertowe z nadrukiem logo są jednym z kilku elementów, które świadczą o profesjonalnym i dobrze wyposażonym stoisku. Ten produkt może pełnić naprawdę funkcjonalną rolę na różnego rodzaju eventach. Jeśli zdecydowaliśmy się iść w celu pozyskania nowych klientów wdrażając ich w tematykę branży, taka teczka będzie idealna w celu spakowania ulotek, katalogów, czy dokumentów podpisanych na targach. Jeśli event znajduje się na dworze, teczka idealnie sprawdzi się do trzymania naszych dokumentów nie narażając ich na zdmuchnięcie przez wiatr. Pozostając w temacie tych drobnych, ale bardzo ważnych detali, nie możemy zapomnieć o tym, by na stoisku znalazły się długopisy z logo, a także notesy z nadrukiem, przy użyciu których każdy zainteresowany zapisze ważne dla niego informacje. Dobrze sprawdzić się może również torba reklamowa, do której można wsadzić teczkę, notes czy długopis. Nawet jeśli będą one dotyczyły innych ofert, to fakt wykorzystania do tego materiałów z Twoim logo sprawi, że będzie ono zapamiętana na dłużej co w bliższej lub dalszej przyszłości może zaowocować.

Teczki ofertowe z dużymi skrzydełkami

Najpopularniejsze to te w formacie A4, sporadycznie zdarzają się firmy, które potrzebują większych formatów. Standardowy zadruk to 4+0, czyli kolorowy jednostronny, jednakże częstą praktyką jest decyzja o zadrukowaniu obu stron (czyli nadruk 4+4). Każda standardowa teczka wyposażona jest w skrzydełka zabezpieczające dokumenty przed wypadnięciem, standardem jest także nacięcie, w które zmieści się wizytówka firmowa. Decydując się na teczki z projektem graficznym mamy możliwość wyboru rodzaju uszlachetnienia - ten najprostszy to folia matowa lub błyszcząca, dodatkowo możemy zaproponować: teczki z lakierem UV wybiórczo, teczki z folią soft touch lub teczki z logo zamykane na gumkę. Jeśli zależy nam na przechowywaniu wielu dokumentów, to dobrym rozwiązaniem może być teczka skoroszytowa, która umożliwia wpinanie kartek na specjalnych metalowych elementach. Do tego produktu wykonujemy projekt graficzny gratis wraz z wizualizacją. Zadrukowany może zostać cały obszar z przodu i z tyłu. Projekt przygotowujemy zgodnie z opisem klienta, szczególnie używamy kolorów które charakteryzują firmę. Nasza oferta posiada 3 warianty tego produktu. Posiadamy standardową teczką, wersję LUX, która posiada duże skrzydełka oraz wersje EKO. Ostatnią szczególnie polecamy dla przedsiębiorstw zajmujących się ochroną środowiska. Papier użyty jest lekko brązowy co nadaje ciekawego efektu tekstury.

teczka 2

Teczki dyplomowe ze złoceniem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów do naszej oferty dodaliśmy również teczki dyplomowe. Teczki te wykonujemy z papieru Plike barwionego w masie w kolorze czarnym lub granatowym a logotyp lub nazwę nanosimy hotstampingiem złotą lub srebrną folią. Głównie wykonujemy takie teczki dla gmin i instytucji publicznych.

Ekologiczne teczki firmowe

Teczki firmowe eko to rozwiązanie przede wszystkim dla firm, dla których bardzo ważna jest troska o środowisko naturalne. Nasze ekologiczne teczki wykonujemy z dedykowanego ekologicznego papieru Kraftliner w którym 70% z włókien pierwotnych i w 30% z włókien z recyklingu. Teczki te mają ładny kremowy wygląd przez co podkreślają świadomość eko.

Współpraca z Nami to gwarancja dobrze przygotowanych produktów w wysokiej jakości! Polecamy wydruk a gwarantujemy lepszą organizację pracy ale i pozyskanie nowych klientów. Dlatego nasi graficy starają się aby projekty nawet teczek wykonać jak najlepiej i w najciekawszy sposób promować firmę. Zapraszamy do współpracy!

teczka 1