Kalendarz w telefonie czy tradycyjny? Plusy i minusy

2021-03-29

Organizacja dnia to bardzo ważna kwestia dla wielu osób. Niezależnie od wieku i rodzaju wykonywanej pracy - dobrym pomysłem jest planowanie czynności przy pomocy kalendarzy. Używane od niepamiętnych czasów, wciąż zyskują na popularności. Dziś, wiele osób zastanawia się jaki z nich warto wybrać. Sprawdź jakie zalety i wady mają kalendarze w telefonie, a jakie te tradycyjne!

Kalendarz w telefonie czy kalendarz tradycyjny - jaki warto wybrać?

Kalendarz w telefonie a tradycyjny

Z pewnością każdy z nas miał w ręce tradycyjny kalendarz papierowy. Wiele osób używa ich systematycznie na co dzień do planowania i zapisywania najważniejszych myśli i zadań. Jednak wraz z rozwojem technologii powstały kalendarze zainstalowane w telefonie komórkowym. Pora na porównanie tych dwóch rodzajów. 

Zalety kalendarza tradycyjnego

Niezawodne i bardzo popularne - mowa oczywiście o kalendarzach papierowych. To właśnie one, jak np. planery na biurko, są jednym z najczęściej kupowanych upominków urodzinowych, imieninowych czy z innych okazji. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele z możliwością personalizacji. Taki indywidualny prezent jest bardzo praktyczny, ale też atrakcyjny pod względem wizualnym. Wiele osób zastanawia się, jakie zalety ma kalendarz tradycyjny. Warto zaznaczyć, że np. kalendarze książkowe to znakomity wybór dla osób, które cenią sobie możliwość wykonywania notatek ręcznych. Sprawdzi się w momencie, gdy trzeba coś zanotować na szybko, np. informacje w czasie prowadzenia rozmowy telefonicznej. To bardzo wygodne i niezawodne rozwiązanie, ponieważ jest niezależne od dostępności sieci telefonu czy tabletu. Wiele osób jest wzrokowcami i zdecydowanie szybciej zapamiętują słowo zapisane. Dlatego terminarze w formie papierowej będą dla nich strzałem w 10!

Kalendarz tradycyjny i jego wady

Wybór kalendarza papierowego niesie za sobą wiele zalet. Jednak warto pamiętać o systematyczności zapisów i regularnym jego sprawdzeniu. Jeśli zastanawiasz się jaką różnicę ma kalendarz w telefonie a tradycyjny - to z pewnością opcja przypominania. To bardzo prosta i wygodna funkcja w aplikacji, która jest doceniana przez osoby zapracowane i zabiegane.

Dlaczego wiele osób wybiera kalendarze w telefonie?

Kalendarz w telefonie czy kalendarz tradycyjny

Tak naprawdę wiele zależy od indywidualnych upodobań i potrzeb. Co wybrać: kalendarz w telefonie czy kalendarz tradycyjny? Kalendarze w telefonie to przede wszystkim te w aplikacji jak i online. Prowadzenie terminarza Google daje szerokie możliwości, takie jak synchronizację danych ze skrzynką mailową. Jedynym warunkiem jest dostęp do urządzenia z dostępem do Internetu. Taką formę kalendarza można współdzielić z pracownikami w swojej firmie. Rozwiązanie to jest wygodne i doceniane przez wiele osób. Jeśli Twoje notatki i wydarzenia są ruchome, to wybór terminarza w telefonie będzie bardzo skuteczny. Takie zapisy można w szybki i prosty sposób przenosić, usuwać i zmieniać bez konieczności ich skreślania. 

Kalendarz telefoniczny i jego wady

Wiele osób wybiera kalendarze zainstalowane w telefonie lub te dostępne online, ponieważ są one łatwe w obsłudze i bardzo funkcjonalne. Jednak warto wspomnieć, że ich działanie uzależnione jest od sieci oraz dostępu do Internetu. W przypadku ich braku lub wyładowania baterii - nasz kalendarz jest tak naprawde niedostępny. 

Kalendarz tradycyjny a w telefonie - podsumowanie

Zastanawiasz się jakiego wyboru dokonać: kalendarz w telefonie a tradycyjny? W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas nosi ze sobą telefon komórkowy. Dlatego wybór kalendarza online jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jednak w sytuacji, kiedy wykonujemy rozmowę, zapisanie najważniejszych notatek czy numeru jest utrudnione. W tym przypadku doskonale sprawdzi się terminarz papierowy. To także świetna forma wizytówki firmy jak i pomysł na prezent dla drugiej osoby. Jednak wybór należy do Ciebie!

kalendarze-ksiazkowe-firmoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00