Jak wyróżnić swój kalendarz trójdzielny?

2022-07-14

Kalendarze trójdzielne 2023 na ścianę są bardzo popularnym wyborem przez naszych klientów. Podobnie jak kalendarze książkowe, te również mają kilka dodatków, które pomogą wyróżnić dany produkt. Przedstawiamy artykuł o możliwościach kalendarza trójdzielnego, na które możemy się zdecydować. Jeśli poszukujesz unikatowego kalendarza, ten artykuł jest dla ciebie.

Co to jest kalendarz trójdzielny i dlaczego warto się na niego zdecydować

kalendarz trojdzielny

Kalendarz trójdzielny jest to najlepszy wybór do zawieszenia na ścianę. Prognozujemy, że 2023 będzie jednym z najlepszych sezonów kalendarzowych. Dlaczego wersja trójdzielna jest najbardziej popularna na ścianę? Przede wszystkim dzięki swojej uniwersalności i praktyczności. Produkt nie jest za duży ani za mały. Kalendarium jest bardzo widoczne i już z dalekiej odległości możemy zobaczyć dni tygodnia. Jedną z jego zalet jest możliwość złożenia. Kalendarz składa się kilka części, dzięki czemu mamy ułatwiony transport produktu. Dodatkowo kalendarium składa się z 3 części z wyrywanymi blokami. Można więc widzieć miesiąc poprzedzający, aktualny i nadchodzący. Jest to standardowa opcja kalendarza, która bardzo sprawdza się w praktyce. Decydując się na kalendarz trójdzielny 2023 na ścianę, możemy zapewnić sobie dodatkową reklamę i nie tylko. Zawieszając go w biurze firmy, wskazujemy, że jest to nasz produkt. Można go również użyć jako gadżet dla potencjalnych klientów rozdawanych na targach branżowych. Mogą być też świetnym upominkiem na prezent dla pracowników firmy. Polecamy wtedy zamówienie produktu zdecydowanie wcześniej.

Indywidualny projekt kalendarza trójdzielnego

Jaka jest największa możliwość wyróżnienia kalendarza trójdzielnego? Oczywiście jest to projekt! Jeśli zależy nam na oryginalności, to najlepszą decyzją będzie zlecenie wykonanie indywidualnego projektu. W sklepach jest pełno najróżniejszych kalendarzy, które każdy może zakupić indywidualnie. Przy firmach bardziej polecamy zamówienie kalendarzy firmowych z własnym nadrukiem. Projekt nie musi być bardzo skomplikowany. Można użyć po prostu jednego zdjęcia firmy i użyć na główce kalendarza. Użycie własnych zdjęć, loga i danych kontaktowych to zdecydowanie must-have podczas zamawiania kalendarzy firmowych. Nie tylko będą oryginalne, ale również będą dodatkową reklamą dla potencjalnych klientów.

Nasi graficy starają się wykonywać projekty jak najbardziej kreatywnie i oryginalne. Oczywiście projekt musi nawiązywać do samej branży. Przygotowujemy 2-3 projekty, aby klient miał możliwość wyboru. Każdy z nich będzie się czymś wyróżniał. Nasze projekty mogą mieć tylko zdjęcie z logiem lub coś na zasadzie kolażu z wieloma dodatkami. Jeśli firma nie posiada żadnych zdjęć, możemy zaproponować coś z naszej biblioteki. Klient może też wykonać taki projekt sam, jeśli ma odpowiednie programy. Oczywiście służymy konsultacjami oraz dodatkowym sprawdzeniem plików przed drukiem. 

Na co należy zwrócić uwagę projektując kalendarz firmowy?

Jeśli chodzi o kalendarium, mamy uniwersalny szablon dostępny w tym rodzaju kalendarza. Jednak mamy możliwość przerobienia go na inny język. Wszystko jesteśmy w stanie przerobić po wcześniejszym kontakcie.

Kalendarz trójdzielny z główką wypukłą czy z płaską?

kalendarze trójdzielne wypukła główka

Dodatkiem do kalendarza trójdzielnego mogą być również specjalne opcje wykończenia. Posiadamy do wyboru kilka dodatkowych opcji. Jedną z najbardziej popularnych jest wykonanie kalendarza trójdzielnego z wypukłą główką. Sprawi to, że nasz kalendarz stanie się luksusowy i elegancki. Główka lekko odstaje od plecków, co daje dodatkowego, wypukłego efektu. Wydruk jest bardzo trwały i solidnie wykonany. Świetnie może się nadać kiedy planujemy rozdawać nasz produkt klientom i chcemy pokazać się bardziej od strony luksusowej.

Oczywiście można wybrać też kalendarz trójdzielny z płaską główką. Jest to standardowy wybór, ale ma jedną dużą zaletę. Z powodu, że główka łączy się z pleckami, można pociągnąć grafikę z góry na dół. Wtedy elementy graficzne będą łączyć się na całym projekcie. Jest to też opcja tańsza.

Również ciekawą formą wyróżnienia jest kalendarz trójdzielny z lakierem UV wybiórczo. Ten dodatek sprawi, że twój kalendarz nabierze blasku. Można wybrać konkretne elementy na projekcie kalendarza, które będą dodatkowo polakierowane. Świetnie będzie wyglądać wykonanie lakieru UV na roku kalendarza lub logo firmy. Jest również możliwość hot-stampingu czyli złocenia wybranych elementów. Są to dodatki na kalendarz trójdzielny które sprawią że nasz produkt będzie wyglądał bardziej luksusowo. 

drukowanie lakierem uv

Kalendarz trójdzielny szablony do wyboru

Na KalendarzeCSK pojawiła się nowa oferta związana z kalendarzami ściennymi. Z powodu dużego zainteresowania tym produktem postanowiliśmy wprowadzić możliwość wyboru szablonu. Wzorów na kalendarze mamy aktualnie 9. Jeśli będzie większe zainteresowanie, będziemy wprowadzać nowe szablony. Ma to na celu pomóc klientowi dokonać wyboru na projekt lub bardziej nakierować grafika na styl wykonania. Możemy stworzyć go identycznie jak w szablonie, podmieniając zdjęcia lub wykonać coś nowego z podobnymi elementami co w wybranym szablonie. Po więcej naszych projektów można zajrzeć do kategorii realizacje.

kalendarze-trojdzielne-firmoweZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00