Koperty do kalendarzy


Wyszukaj produkt
 

Koperty wyceniane są indywidualnie – napisz mail lub zadzwoń:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-7 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Niezbędne w każdym biurze

Koperty firmowe to niezbędny element wyposażenia każdego biura. Pomimo postępu technicznego i zmiany sposobu komunikacji na drogę e-maili, tradycyjne przesyłki wciąż są potrzebnym sposobem przekazywania informacji. Jest to jedno z najbardziej podstawowych akcesoriów każdego biura, bez którego bieżąca praca byłaby niemożliwa. Koperty firmowe z nadrukiem logo i adresu pozwalają na przyspieszenie pracy, a także profesjonalizują wizerunek przedsiębiorstwa. Możemy wykonać koperty biurowe z nadrukiem C6, C5, C4, Dl i wiele innych, w opcji z okienkiem lub bez. U nas możliwa jest także korespondencja masowa, czyli wysyłka materiałów firmowych klienta do jego odbiorców.

Koperty do kalendarzy - szeroki wybór

Jeśli planujesz zamówić kalendarze i wysłać lub przekazać kontrahentom, to rekomendujemy zakup kopert firmowych z nadrukiem logo, które będą praktycznym i estetycznym sposobem na ich zapakowanie. Dzięki temu zyskujesz możliwość ich wysłania pocztą lub kurierem, choć pakowanie w koperty jest także wykorzystywane w przypadku gdy kalendarze wręczane są osobiście. Na kalendarze trójdzielne firmowe wystarczy nam standardowa koperta C4 lub można zdecydować się na kopertę kartonową. Jeśli z kolei interesują nas kalendarze książkowe z logo lub kalendarze książkowe z indywidualną okładką to do wyboru mamy pudełka na kalendarze: tekturowe lub eko z oddzielnym wieczkiem. Oba zaprezentowane są na zdjęciach powyżej. Zamówienie może obejmować usługę pakowanie kalendarzy do pudełek. Produkty o większych gabarytach, takie jak podkłady na biurko (czyli biuwary) lub kalendarze ścienne spiralowane z projektem (czyli wielostronicowe) możemy zapakować w koperty wzmacniane. Standardowo proponujemy koperty rozmiarem odpowiadające produktowi, które dodatkowo z jednej strony wzmocnione są kartonową ścianką. Osobną pozycją są tuby do pakowania, które mogą być pomocne przy pakowaniu takich produktów jak kalendarze plakatowe z listwą lub ścienne planery z projektem.

Koperty biurowe z nadrukiem - czy warto w nie inwestować?

Pytanie wydaje się czystko retoryczne, ponieważ nawet niewielkie przedsiębiorstwa powinny zainwestować w ten element. Koszty są niewielkie, wręcz porównywalne do zakupu samych kopert w innym miejscu niż hurtownie, także przyczyny ekonomiczne nie powinny być przeszkodą. W zamian możemy zyskać na przyspieszeniu pracy naszych pracowników i przede wszystkim pomóc budować profesjonalny wizerunek naszej marki.