Dodatki do kalendarzy książkowych

 

 

Jakie dodatki do kalendarzy proponujemy w CSK Studio? Sprawdź wszystkie nasze opcje!

 

Tłoczenie logo na okładce

Dodatek do kalendarzu - tłoczenie logo

Tłoczone logo to najbardziej popularny sposób znakowania kalendarza książkowego. Wykonujemy tłoczenie z efektem termoprzebarwiania, inaczej zwane na sucho, oznacza to, że wytłoczony logotyp będzie ciemniejszy od koloru oprawy. Tłoczenie możemy wykonać na wszystkich kalendarzach książkowych. Tłoczymy za pomocą wysokiej jakości matryc mosiężnych i magnezowych o grubości 7 mm. Dla każdego nowego klienta wykonujemy matrycę, która następnie może być wykorzystywana do tłoczenia w kolejnych latach. Projekt okładki kalendarza, umiejscowienie logo, a także jego ewentualne przygotowanie jest zadaniem naszego zespołu grafików.

 

Personalizacja (grawer imienia i nazwiska)

Spersonalizowany grawer imienia i nazwiska na kalendarzu

Na wszystkich kalendarzach książkowych mamy możliwość personalizacji czyli naniesienia imienia i nazwiska za pomocą lasera. Każdy egzemplarz staje się dzięki temu unikalny i przypisany do konkretnej osoby. Kolor znakowania laserowego nieznacznie różni się od koloru wytłoczonego logotypu. To często wybierany, elegancki dodatek do kalendarza.

 

Wklejki reklamowe

Dodatkowe wklejki reklamowe do kalendarzy

Czyli dodatkowe strony w kalendarzu z reklamą Twojej firmy. Wklejka jest drukowana na kredzie matowej lub błyszczącej i wklejana do środka kalendarza za pomocą specjalnej taśmy. Przygotowujemy również projekty wklejek reklamowych. Wklejka może być zadrukowana jedno- lub dwustronnie. Maksymalnie do jednego kalendarza wklejamy 12 wklejek, a maksymalna liczba wklejek zamieszczonych obok siebie to cztery. Jeśli chcą Państwo sami zaprojektować swoje wklejki udostępniamy makiety.

 

 

Tekturowe pudełka na kalendarz

 

Pudełka tekturowe do kalendarzy - dodatek

Posiadamy pudełka wykonane z gładkiej tektury o kolorze brązowym. Możliwy jest zakup samych pudełek lub w opcji z pakowaniem do nich kalendarzy.

 

 

Eco pudełka na kalendarz

 

Pudełka do kalendarzy ECO

 

Nowością są eleganckie pudełka na kalendarze wykonane z materiału ECO Natura. Pudełka składają się z oddzielnego dna i wieczka. Pudełka oferujemy w kolorze czarnym. Możliwy jest zakup samych pudełek lub w opcji z pakowaniem do nich kalendarzy.

 

Tłoczenie logo w kolorze – folią

 

Personalizowane dodatki do kalendarzy - tłoczenie logo w kolorze

Istnieje również możliwość tłoczenia logo w kolorze za pomocą folii. Pod podgrzaną matrycę wkładamy specjalną folię w wybranym przez Państwa kolorze. Pod wpływem nacisku i temperatury lgoo jest wytłaczane w kolorze. Do wyboru mamy folię srebrną, złotą, białą, czerwoną, niebieską, zieloną oraz czarną. Przed zamówieniem należy skonsultować możliwość wykonania logotypu tłoczonego z folią gdyż nie każde logo da się wytłoczyć w ten sposób.

 

Finochromy – srebrne logo na Twoim kalendarzu

Finochromy - srebrne logo na kalendarzu

Finochromy to elementy wykonane z chromowanego metalu. W ten sposób wykonana elementy rocznika i logotypu możemy wkleić we wcześniej wytłoczone miejsce. Finochromy to dobry sposób na eleganckie wykończenie kalendarza.

 

Blaszki zaciskane na krawędziach

 

Dodatkowe blaszki na okładkę z logo


Posiadamy w ofercie metalowe blaszki zaciskane na krawędziach na których możliw jest grawer logo lub imienia i nazwiska właściciela. Blaszki występują w kolorze srebrnym lub złotym i są w dwóch wymiarach: kwadrat (25 x 25 mm) oraz prostokąt (55 x 8 mm).

 

Okucia narożników

 

Okucia narożników okładki - dodatki do kalendarzy

Aby kalendarz był jeszcze bardziej elegancki, na życzenie wykonujemy okucia narożników okładki. Okucia są w kolorze srebrnym i złotym.  Jeden komplet to cztery sztuki okuć.

 

Koperta na dokumenty

 

Dodatkowa koperta na dokumenty w kalendarzu

 

Istnieje możliwość wklejenia tekturowej koperty na dokumenty na tylnej lub przedniej okładce kalendarza książkowego. Koperta jest w kolorze kremowym z eleganckimi czarnymi bokami. Koperty pasują do każdego oferowanego formatu kalendarza.

 

Kieszonki PCV

 

Kieszonki pcv w kalendarzu

 

 

Do każdego kalendarza proponujemy opcję wklejania kieszonki na wizytówki lub karty. Kieszonka jest wykonana z przezroczystej folii PCV. Kieszonki posiadamy w dwóch opcjach – prostokątnej i trójkątnej.

 

 

 

Dodatki do kalendarzy książkowych dostępne od zamówień min. 100 sztuk jednego formatu:

Wyklejki reklamowe

Wyklejki reklamowe przy zamówieniach hurtowych

Wyklejka reklamowa jest to strona łącząca okładkę kalendarza z jego blokiem. Standardowo w naszych kalendarzach na wyklejkach znajduje się mapa Polski oraz Europy. Dla zamówień od 100 sztuk możliwa jest wymiana wklejek na indywidualną. Podobnie jak w przypadku wklejek służymy projektem graficznym oraz drukiem i wklejeniem wyklejek.

 

Okładki indywidualne drukowane – Prismalux

Okładki drukowane Prismalux - dodatkowa opcja kalendarzy

Wykonujemy również okładki drukowane kalendarzy. Taka okładka drukowana jest na papierze o gramaturze 170 i pokryta folią matową, błyszczącą, soft touch lub matową z wybiórczym lakierem UV. WIęcej informacji znajduje się na podstronie kalendarze książkowe z okłądką drukowaną.

 

Kolorowe gumki


Kolorowe gumki do kalendarzy

Każdy kalendarz na indywidualne zamówienie możemy wyposażyć w gumkę zamykającą oraz gumkę na długopis. Szerokość gumek to 7, 9 lub 13 mm. Mamy do wyboru kilkadziesiąt różnych kolorów.

 

 

Tasiemki drukowane lub haftowane z logo

 

Tasiemki do kalendarzy z logo

Dla kalendarzy wykonywanych od 100 sztuk wklejamy również tasiemki z indywidualnym zadrukiem lub haftem logo. W standardzie blok kalendarza posiada tasiemkę kremową, która jest wymieniana na tę nową, można także zostawić obie. Mamy możliwość dodania również tasiemki kolorowej bez nadruku o szerokości 6 mm. Tasiemki drukowane mają szerokość 8/10 mm a haftowane 6/10 mm. W przypadku tasiemki drukowanej możliwy jest zadruk jedno lub dwustronny.

 

Naklejki żywiczne 3D – wypukłe

 

Naklejki wypukłe z logo na kalendarze

Jeśli zależy Państwu na wykonaniu logo w pełnym kolorze to możemy zaproponować wykonanie i wklejenie wypukłej naklejki 3D wykonanej ze specjalnej żywicy. Taką naklejkę wklejamy we wcześniej wytłoczone miejsce na kalendarzu. Grubość naklejki to ok. 2 mm. Dostepne kształy to kwadrat, prostokąt i owal.

 

 

Zawieszki na gumkę z logo

 

Zawieszki na gumkę z logo

Na kalendarzach z gumką jest możliwość wykonania specjalnej plastikowej zawieszki z logo. Zawieszka posiada specjalne miejsce do wklejenia żywicznej naklejki z logo. Wymiary naklejki to 30 x 21 mm. Założenie zawieszki możliwe jest tylko na gumkę o szerokości 13 mm.

 

 

Kalendarze zamykane

 

Dodatkowe zamknięcie na magnes

Istnieje możliwość wykonania specjalnych zamknięć kalendarza. Oferujemy zamknięcia na magnes lub w postaci paska. Zamknięcie na magnes dostępne jest w postaci paska lub klapki. Gumka na długopis może znajdować się pod zamknięciem.

 

Obszycie okładki nicią

 

Obszycie okładki nicią

 

Standardowo wszystkie nasze kalendarze posiadają okładkę obszyta nicią. Wyjątkiem jest Vivella Economic, Baladek i Natura Eco. Jeśli jednak zamawiają Państwo kalendarze indywidualne to jest możliwość zamówienia kalendarzy z obszytą okładką lub bez. Możliwe jest również dopasowanie koloru nici do Państwa kolorów firmowych np. czerwony kalendarz obszyty granatową nicią.

 

Zaokrąglone narożniki

 

Zaokrąglone narożniki okładki

W naszych kalendarzach oferujemy wykonanie zaokrąglenia narożników okładki oraz bloku kalendarza. W standardzie okładki i blok posiada proste narożniki za wyjątkiem Nebraski Exclusive.

 

Wycinanie registrów

 

Wycinanie registrów jako dodatek do kalendarza

Na zamówienie wykonujemy wycinanie registrów dwurzędowych. Wycięcie można wykonać zarówno w kalendarzach dostępnych od ręki jak i tych na indywidualny zamówienie - to idealne dodatki do kalendarzy.

 

Tłoczenie logo na spad

 

Tłoczenie logo na spad

Dla kalendarzy wykonywanych na zamówienie istnieje możliwość tłoczenia logo na spad z efektem przebarwienia. Tłoczony wzór lub logotyp zachodzi wtedy poza krawędź okładki.

 

Kalendarze książkowe z indywidualnym blokiem

 

Kalendarze z indywidualnym środkiem


Oferujemy możliwość wykonania indywidualnego bloku kalendarza. Możliwe są np. poddruki z logo, specjalne informacje, cytaty czy indywidualne grafiki. Opcja zalecana od 1000 sztuk.