Wklejki reklamowe do kalendarza książkowego

2022-07-06

Wklejki reklamowe to bardzo kreatywny sposób na dodatkową reklamę Twojej firmy. Zdecydowanie nadadzą charakteru Twojemu terminarzowi. Kalendarze książkowe posiadają naprawdę wiele dodatków które potrafią wyróżnić Twój produkt od zewnątrz. Za to wklejki nadadzą oryginalności kalendarzowi od wewnątrz! 

Co to jest wklejka reklamowa?

wklejka reklamowa na przykładzie

W pierwszej kolejności należy wyjaśnić to pojęcie. Wklejka reklamowa jest jednym z opcji dodatków do bloków w kalendarzu książkowym. Jest to oddzielna kartka z Twoją reklamą wklejana do środka kalendarza książkowego. Jej zadaniem jest promocja firmy bądź konkretnej oferty. Taki rodzaj reklamy stosujemy z myślą o formie prezentu dla pracowników czy potencjalnych klientów. Każdy kto używa kalendarza codziennie, na pewno natrafi się na zamieszczoną pomiędzy ofertę. Na takiej reklamie w kalendarzu może znaleźć się wszystko, od zdjęć marki po sam tekst promocyjny. Wzmocni to wizerunek firmy w oczach klienta. Takie działania mają również na celu pozyskanie nowych klientów. Umieszczając tam dane kontaktowe możemy ułatwić  kontakt z działem handlowym. Można wykonać więcej niż tylko jedną wklejkę w kalendarzu, dlatego mogą się tam pojawić różne oferty, które chcemy promować.  

Możliwe opcje reklamy w kalendarzu

Jakie są więc możliwości takiego dodatku do bloków? Wklejka reklamowa to po prostu wklejona ulotka do kalendarza. Jednak wielkość, rodzaj papieru czy umiejscowienie są rzeczami które możemy dobrać indywidualnie. Są do wyboru 2 opcje zamieszczenia wklejki w kalendarzu - wyklejka i wklejka. Pierwsza z nich to reklama przyklejona od wewnątrz okładki. Oznacza to, że pierwsza strona kalendarza będzie blokiem reklamowym. Ta sama możliwość jest dostępna na tyle okładki. W standardowych kalendarzach książkowych w tym miejscu znajduje się mapa Polski oraz Europy. Możliwość zamiany wyklejki jest dostępna tylko przy zamówieniach przekraczających 100 sztuk. Ta forma może nadać wartości estetycznej twojemu produktowi co może przykuć uwagę odbiorcy. Fachowo nazywa się wyklejką reklamową. 

wklejki reklamowe w środku kalendarza książkowego

Naszą drugą możliwością jest umiejscowienie wklejek reklamowych w środku kalendarza (pomiędzy stronami z kalendarium). Taką reklamę drukujemy zwykle na papierze kreda błysk lub mat. W tym wypadku dodatkowe strony są wklejane do środka za pomocą specjalnej taśmy. W jednym kalendarzu może się znaleźć 12 wklejek, ale ilość zamieszczonych obok siebie wynosi 4. Na każdej stronie może znaleźć się całkowity inny projekt.Takie wklejki mogą być jednostronne lub dwustronne. 

Rozmiar wklejki reklamowej dobieramy do rozmiaru kalendarza. Wklejki reklamowe są dostępne w różnych formatach do wyboru.  Standardowym wyborem przez naszych klientów firmy KalendarzeCSK jest rozmiar A4 i A5. Te formaty są stosunkowo duże, na tyle by było widać wszystkie wszystkie informacje na wklejce. Dostępne są również w każdej wersji układu kalendarza dziennego, tygodniowego czy tygodniowo-notesowego.

Dlaczego warto się zdecydować na wklejki reklamowe?

Zawsze jest warto zainwestować w promocję firmy. W środowisku marketingowym nie ma nic lepszego niż połączenie praktycznego przedmiotu z reklamą. Kalendarz książkowy jest jednym z najchętniej wybieranych produktów na nowo nadchodzący rok. Mamy pewność że zawsze będzie w użytku, jest to na pewno bardzo przydatne narzędzie dla każdego. Zamieszczenie w niej dodatkowej reklamy przyniesie jeszcze więcej korzyści. Używający kalendarza pracownicy mają łatwy i szybki dostęp do danych kontaktowych firmy dla których pracują. Za to klienci mogą bardziej poznać firmę jak i ofertę którą ona dysponuje. Świetna forma upominku do rozdawania nowo pozyskanym klientom lub na różnego rodzaju targach. Inwestycja w kalendarze książkowe z wklejkami reklamowymi na pewno nie przyniesie żadnych negatywnych skutków. Kalendarze książkowe można oznakować na naprawdę wiele sposobów. Jednym z najbardziej popularnych jest tłoczenie logo na okładce. Taki zestaw z wklejkami nada oryginalności twojemu produktowi jak i pokaże firmę na od zewnątrz jak i wewnątrz kalendarza. 

Takie bądź inne dodatki do bloków kalendarza można znaleźć u nas na stronie. Mamy do dyspozycji jeszcze więcej możliwości do wykonania przy kalendarzu książkowym!

kalendarze-ksiazkowe-z-projektemZadzwoń lub napisz

Masz pytania bądź chcesz dowiedzieć się jaki produkt sprawdzi się najlepiej dla Ciebie? Zadzwoń do nas lub napisz email.


Zadzwoń
telefon:
+48 71 88 08 663
+48 505 033 448
+48 573 878 066


Napisz

Złóż zamówienie lub dowiedz się więcej

Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego. Nasza obsługa Klienta odezwię się w przeciągu 2h w dni robocze w godzinach 8.00-16.00