Roll-upy reklamowe


Wyszukaj produkt
 

Projekt:
Podłoże:
Wysyłka:
Czas realizacji:
Projekt graficzny : GRATIS
Wysyłka : 20 zł netto
Niestandarodowy nakład : prosimy o mail
Czas realizacji : 5-8 dni roboczych

Wyślij zapytanie

Cena (netto)
Zdjęcie

Roll - up reklamowy - Najlepsza reklama outdoor

Wielkość reklamy to jeden z czynników dobrego odbioru przez klienta. Roll-Up to jeden z najlepszych przykładów takiego właśnie nośnika. Mimo dużego formatu jest bardzo poręczny. Został bowiem zaprojektowany tak byśmy mogli go zwinąć i wziąć do ręki. Jego funkcjonalność sprawia, że coraz więcej klientów decyduje się na zakup takiej reklamy!

Funkcjonalność reklamy outdoor

Produkt ten to jeden z najpopularniejszych reklam outdoor. Dzięki czemu jest to idealne narzędzie na różnego rodzaju uroczystości, eventów, targów czy festynów. Jego duży rozmiar pomaga dostrzec reklamę z daleka a jego składana forma pozwala na dowolne przenoszenie reklamy. Mając swoje stoisko na evencie można użyć tego nośnika i wykorzystać ponownie na inną okazję. Jest to reklama wielokrotnego użytku. Przedmiot ten idealnie nadaje się do poinformowania przechodniów jakiej firmy dotyczy stoisko, ale może i wywołać zainteresowanie osób z oddali. Reklama oczywiście nadaje się do postawienia przy drzwiach wejściowych swojej firmy lub w środku. Zależy co dokładnie jest reklamowane na tym nośniku. Równie dobrze można by było zdecydować się na reklamowanie jednego produktu. Wtedy można postawić ją nawet w środku firmy, a na pewno osoby robiące zakupy zwrócą na nią uwagę. 

roll up w biurze

Praktyczność przede wszystkim!

Produkt ten zyskał wiele na popularności dzięki swojej praktyczności. Jest funkcjonalny tak samo jak plakat, czy ulotka, ale jego dodatkowym atutem jest możliwość ponownego użytku. Jego kolejną zaletą jest mały rozmiar po złożeniu przez co staje się bardzo poręczny, ale i lekki. Można go bez problemów wziąć do ręki i dodatkowo zajmuje małą ilość miejsca podczas transportu. Taki złożony roll- up jest zabezpieczony aluminiową kasetą ochronną dzięki czemu nie jest podatny na zniszczenia. Dodatkowo w celach zabezpieczających dodajemy torbę transportową do twojego zamówienia gratis! Torba jest w kolorze czarnym oraz posiada uchwyt do trzymania. Ułatwi to jeszcze bardziej transport i przenoszenie naszej reklamy.

Stwórz swój własny roll-up!

Roll-upy tworzone są dzięki technologii druku UV na materiale który idealnie nada się na zewnątrz. Materiał użyty do tego nośnika nie może być za gruby, przez co nasza reklama mogłaby się przechylać. Dlatego używamy lekkich surowców, dzięki czemu reklama jest lekka do przenoszenia ale i trzyma reklamę w pionie. Najlepsze podłoże stosowane do reklam typu indoor jest Blockout. Charakteryzuje się tym, że  jego materiał zwija się na brzegach co ma najlepsze zastosowanie przy Roll-upie. Materiał posiada specjalną przekładkę która blokuje przenikanie światła - jest to opcja najczęściej wybierana przez klientów. Jego gramatura to 220 g/ m2. Do wyboru mamy też Frontlit 450 g/m2, jego podłoże jest ekonomiczne - bardziej polecamy je na krótkie ekspozycje. Projekty drukujemy w formacie 85x200 cm 100x200 cm, lub największym - rollupy - 120 x 200 cm. 

Projekt takiej reklamy wykonujemy gratisowo zgodnie z prośbą klienta. Wiemy, że taka reklama musi wyglądać zachęcająco, dlatego wykonujemy prace bardzo dokładnie nawiązując kolorystycznie i graficznie do marki. Możemy użyć naszych zdjęć w wysokiej jakości lub użyć tych nadesłanych przez Państwo. Projekt robimy do czasu aż klient będzie zadowolony z efektu! Zapraszamy do współpracy!

Rodzaje roll-upu do wyboru!

Mamy w naszej ofercie aż 4 opcję do wyboru! 

roll up reklamowy

 

 

Rollup Standard - Najbardziej popularny model wybierany przez klientów. Jest bardzo smukły i lekki. Cały komplet waży około 4 kg. Wzmocniony obudową z aluminium. Posiada on dwie nogi w podstawie, co gwarantuje jego stabilne położenie. W kasecie znajduje się specjalny mechanizm zwijający, który ułatwi szybkie złożenie przedmiotu. Dodatkowo wyróżnia się swoją niską ceną.

 

Rollup Exlusive - Roll up typu premium. Jest on wykonany na podłożu Frontlit lub Blackout. Jego głównym wyróżnieniem jest szeroka kaseta, gwarantująca wytrzymałość oraz posiada chromowane boki nadające elegancji produktu. Podobnie jak w standardzie da się ją bez problemu złożyć i przewozić na inne okazje.

 

Rollup Black - wykonany z najwyższą precyzją i elegancją. Równie lekki oraz smukły produkt, co ułatwia przenoszenie i złożenie. Wyróżnia się w swojej czarnej konstrukcji która w innych rodzajach jest srebrna. Będzie idealnie pasować do ciemnych projektów. Dodatkowo jest wzbogacony aluminiową wytrzymałą obudową.

 

Rollup dwustronny - rodzaj reklamy która dotrze do klientów z każdej strony.  Jest to rollup na którym tworzymy grafiki na dwóch stronach. Mogą być one zupełnie różne lub takie same. Jego kaseton jest równie wytrzymały lecz wizualnie różni się od wyżej wypisanych rodzai. 

 

 

 

Roll - up to najlepsza forma do reklamy zewnętrznej. Jeśli szykujecie się na targi, konferencje i potrzebujecie więcej produktów do reklamowania waszej branży, polecamy z zapoznaniem się resztą naszych produktów! Do reklamy zewnętrznej mogą idealnie nadać się torby reklamowe, teczki reklamowe, lub długopisy z własnym nadrukiem.